Modlitewny Wieczór Młodych – zaproszenie

– Odkrywajmy to wszystko, co wielkiego czyni dla nas Pan Bóg – zachęca ks. Łukasz Malec, diecezjalny duszpasterz młodzieży i zaprasza na modlitewny wieczór młodych.

W wigilię Niedzieli Palmowej w Gorzowie Wlkp., Świebodzinie i Głogowie odbędą się modlitewne czuwania. Wszystko w ramach dorocznych obchodów Światowych Dni Młodzieży w diecezji.

Szczegółowy program Modlitewnych Wieczorów Młodych:
Gorzów Wlkp. (kościół pw. św. Maksymiliana Kolbe)
godz. 17.00 – Przedstawienie teatralne „Wielkie rzeczy uczynił mi Wszechmocy” i katecheza
godz. 19.15 – Poczęstunek
godz. 20.00 – Adoracja Krzyża i modlitewne uwielbienie
Świebodzin (sanktuarium Bożego Miłosierdzia)
godz. 17.00 – Droga Krzyżowa z elementami misterium przy figurze Chrystusa Króla
godz. 19.45 – Poczęstunek
godz. 20.30 – Muzyczny epilog
Głogów (kościół pw. NMP Królowej Polski)
godz. 17.00 – Droga Krzyżowa (rozpoczęcie przy kościele w Jaczowie, zakończenie przy kościele NMP Królowej Polski w Głogowie)
godz. 19.45 – Poczęstunek