RZEPIN pw. Najświętszego Serca Pana Jezusa

ks. kan. Stanisław WENCEL (25.08.1989) - proboszcz

ks. mgr Ziemowit KATULSKI (26.08.2019) - wikariusz

ks. mgr Damian WIERZBICKI (25.08.2020) - wikariusz

ks. Antoni OLICHWER (2.08.2010) – rezydent

ks. kan. Józef ANDRZEJEWSKI (10.08.2004) – emeryt

Liczba wiernych: 7800

Kościoły (Msze św. w niedzielę):

  • RZEPIN – pw. Najśw. Serca Pana Jezusa (8.00, 9.30, 11.00, 14.00 - oprócz wakacji)
  • DRZEŃSKO – pw. Jezusa Miłosiernego (10.30)
  • GAJEC – pw. Świętej Rodziny (12.00)
  • LUBIECHNIA WIELKA – pw. MB Różańcowej (9.00)
  • LUBIECHNIA MAŁA – pw. Podwyższenia Krzyża Świętego (12.00)
  • RZEPIN – pw. św. Katarzyny (7.00, 10.00, 12.00, 19.00)
  • STAROŚCIN – pw. św. Huberta (10.30)