wtorek , 16 Październik 2018
Strona główna / Dekanaty

Dekanaty

Dekanat BABIMOST

Dekanat BABIMOST

Dziekan: ks. Przybysz Zdzisław – 07.07.2015 r.
Wicedziekan: ks. Bednarek Marek – CM 13.09.2016 r.

Dekanat DREZDENKO

Dekanat DREZDENKO

Dziekan: ks. Palus Zdzisław – CRL 14.02.2014 r.
Wicedziekan: ks. Wołoszyn Tadeusz – 14.02.2014 r.

Dekanat GŁOGÓW - NMP KRÓLOWEJ POLSKI

Dekanat GŁOGÓW - NMP KRÓLOWEJ POLSKI

Dziekan: ks. Walaszek Zbigniew – 28.10.2016 r.
Wicedziekan: ks. Pietsch Witold – 28.10.2016 r.

Dekanat GŁOGÓW - ŚW. MIKOŁAJA

Dekanat GŁOGÓW - ŚW. MIKOŁAJA

Dziekan: ks. Brasse Stanisław – 03.10.2016 r.
Wicedziekan: ks. Marcin Kliszcz – 03.10.2018 r.

Dekanat GORZÓW WLKP. - CHRYSTUSA KRÓLA

Dekanat GORZÓW WLKP. - CHRYSTUSA KRÓLA

Dziekan: ks. Drzewiecki Eugeniusz – 20.05.2014 r.
Wicedziekan: ks. Drgas Janusz – 04.11.2014 r.

Dekanat GORZÓW WLKP. - KATEDRA

Dekanat GORZÓW WLKP. - KATEDRA

Dziekan: ks. Glama Dariusz – 14.09.2017 r.
Wicedziekan: ks. Kołodziejczyk Andrzej – 26.06.2014 r.

Dekanat GORZÓW WLKP. - TRÓJCY ŚWIĘTEJ

Dekanat GORZÓW WLKP. - TRÓJCY ŚWIĘTEJ

Dziekan: ks. Szkudlarek Andrzej – 29.05.2014 r.
Wicedziekan: ks. Polowczyk Grzegorz – 26.09.2017 r.

Dekanat GUBIN

Dekanat GUBIN

Dziekan: ks. Rudkiewicz Ryszard – 03.10.2016 r.
Wicedziekan: ks. Cyran Grzegorz – 06.09.2018 r.

Dekanat KOSTRZYN NAD ODRĄ

Dekanat KOSTRZYN NAD ODRĄ

Dziekan: ks. Skóra Wojciech – 13.04.2015 r.
Wicedziekan: ks. Dochniak Stanisław – 07.12.2015 r.

Dekanat KOŻUCHÓW

Dekanat KOŻUCHÓW

Dziekan: ks. Węglewski Robert – 20.10.2014 r.
Wicedziekan: ks. Koźmiński Adam – 06.09.2018 r.

Dekanat KROSNO ODRZ.

Dekanat KROSNO ODRZ.

Dziekan: ks. Strzyżykowski Sławomir – 03.09.2018 r.
Wicedziekan: ks. Kowal Marek – 03.09.2018 r.

Dekanat LUBSKO

Dekanat LUBSKO

Dziekan: ks. Gas Mirosław – 15.12.2014 r.
Wicedziekan: ks. Bumbul Marian – 15.12.2014 r.

Dekanat ŁĘKNICA

Dekanat ŁĘKNICA

Dziekan: ks. Popiel Józef – 26.10.2015 r.
Wicedziekan: ks. Czerniawski Marek – 20.09.2018 r.

Dekanat NOWA SÓL

Dekanat NOWA SÓL

Dziekan: ks. Gałązka Jerzy – 23.04.2018 r.
Wicedziekan: ks. Oczachowski Andrzej – 23.04.2018 r.

Dekanat PSZCZEW

Dekanat PSZCZEW

Dziekan: ks. Walczak Marek – 26.06.2014 r.
Wicedziekan: ks. Kugielski Andrzej – 26.06.2014 r.

Dekanat ROKITNO

Dekanat ROKITNO

Dziekan: ks. Bortnik Piotr – 18.09.2017 r.
Wicedziekan: ks. Płócienniczak Jan – 09.11.2017 r.

Dekanat RZEPIN

Dekanat RZEPIN

Dziekan: ks. Wojnar Henryk – 25.11.2016 r.
Wicedziekan: ks. Kępka Piotr – 25.10.2017 r.

Dekanat SŁAWA

Dekanat SŁAWA

Dziekan: ks. Ślusarczyk Jerzy – 28.09.2017 r.
Wicedziekan: ks. Kulczyk Tadeusz – 28.09.2017 r.

Dekanat STRZELCE KRAJEŃSKIE

Dekanat STRZELCE KRAJEŃSKIE

Dziekan: ks. Makowiecki Jacek – 03.10.2016 r.
Wicedziekan: ks. Spychała Piotr – 17.12.2015 r.

Dekanat SULECHÓW

Dekanat SULECHÓW

Dziekan: ks. Szkwarek Andrzej – 13.10.2016 r.
Wicedziekan: ks. Sołtysiak Waldemar – 13.10.2016 r.

Dekanat SULĘCIN

Dekanat SULĘCIN

Dziekan: ks. Marciniak Sławomir – 20.05.2014 r.
Wicedziekan: ks. Leśny Jarosław – 09.06.2017 r.

Dekanat SZPROTAWA

Dekanat SZPROTAWA

Dziekan: ks. Mrukowicz Krzysztof – 23.04.2018 r.
Wicedziekan: ks. Urban Janusz – 20.09.2018 r.

Dekanat ŚWIEBODZIN – MIŁOSIERDZIA BOŻEGO

Dekanat ŚWIEBODZIN – MIŁOSIERDZIA BOŻEGO

Dziekan: ks. Mariusz Kołodziej – 05.10.2018 r.
Wicedziekan: ks. Wielgolaski Tadeusz – 05.10.2018 r.

Dekanat ŚWIEBODZIN – NMP KRÓLOWEJ POLSKI

Dekanat ŚWIEBODZIN – NMP KRÓLOWEJ POLSKI

Dziekan: ks. Matwiejów Zbigniew – 05.12.2017 r.
Wicedziekan: ks. Franek Piotr – 13.09.2016 r.

Dekanat WSCHOWA

Dekanat WSCHOWA

Dziekan: ks. Ludwikowski Dariusz – 20.09.2018 r.
Wicedziekan: ks. Garbarek Zbigniew – 30.09.2014 r.

Dekanat ZIELONA GÓRA - DUCHA ŚWIĘTEGO

Dekanat ZIELONA GÓRA - DUCHA ŚWIĘTEGO

Dziekan: ks. Zimnawoda Zygmunt – 20.11.2015 r.
Wicedziekan: ks. Karpezo Dariusz – 01.08.2018 r.

Dekanat ZIELONA GÓRA - PODWYŻSZENIA KRZYŻA ŚWIĘTEGO

Dekanat ZIELONA GÓRA - PODWYŻSZENIA KRZYŻA ŚWIĘTEGO

Dziekan: ks. Pawlak Jan – 06.02.2017 r.
Wicedziekan: ks. Skokowski Krzysztof – 06.11.2015 r.

Dekanat ZIELONA GÓRA - ŚW. JADWIGI

Dekanat ZIELONA GÓRA - ŚW. JADWIGI

Dziekan: ks. Donabidowicz Mirosław – 23.12.2013 r.
Wicedziekan: ks. Lange Włodzimierz – 20.11.2015 r.

Dekanat ŻAGAŃ

Dekanat ŻAGAŃ

Dziekan: ks. Stoś Jarosław – 28.11.2016 r.
Wicedziekan: ks. Tasior Władysław – 06.11.2017 r.

Dekanat ŻARY

Dekanat ŻARY

Dziekan: ks. Masłowski Tadeusz – 10.11.2017 r.
Wicedziekan: ks. Konieczny Paweł – 10.11.2017 r.