Duszpasterstwo rolników diecezji zielonogórsko-gorzowskiej już po raz 43. organizuje pieszą pielgrzymkę na Jasną Górę. To jedyna piesza pielgrzymka organizowana przez duszpasterstwo rolników. W tym roku towarzyszyć będzie jej hasło: „Misjonarze-pielgrzymi”.
Czytaj więcej »Komunikaty i zapowiedzi
Z duszpasterstwem rolników na Jasną Górę
Duszpasterstwo rolników Diecezji Zielonogórsko-Gorzowskiej już po raz 43. organizuje pieszą pielgrzymkę na Jasną Górę. Chociaż pielgrzymka tradycyjnie wyrusza z Klenicy, to jednak dzień wcześniej, 1 lipca, pątnicy przejdą z Otynia do Klenicy, by stamtąd podjąć w kolejnym dniu wędrówkę do Częstochowy. Wyjście z Klenicy po mszy św. o godz. 7.00. …
Czytaj więcej »Diecezjalne Forum Inicjatyw Duszpasterskich Kobiet
Pierwsze Diecezjalne Forum Inicjatyw Duszpasterskich Kobiet odbędzie się w sobotę 27 czerwca br. w godz. 10.00-13.00 w sanktuarium Miłosierdzia Bożego w Świebodzinie. Będzie to spotkanie liderek i przedstawicielek środowisk kobiecego duszpasterstwa. W wydarzeniu weźmie udział bp Adrian Put. W programie m. in. wspólna modlitwa, prezentacja poszczególnych inicjatyw, i debata.
Czytaj więcej »Pierwszy Festiwal Muzyki Chrześcijańskiej w Grodowcu
Blisko 150 osób z diecezji zielonogórsko-gorzowskiej i archidiecezji poznańskiej wystąpiło na I. Festiwalu Muzyki Chrześcijańskiej w sanktuarium Matki Bożej Jutrzenki Nadziei w Grodowcu. Razem z wykonawcami i uczestnikami śpiewem modlił się bp Tadeusz Lityński.
Czytaj więcej »
Oficjalna strona Diecezji Zielonogórsko-Gorzowskiej







