Aplikacja Liturgia Quiz

Aplikacja LITURGIA QUIZ, to pierwsza tego typu aplikacja liturgiczna.

Zawiera układanki i quizy z różnych dziedzin liturgicznych. Aplikacja jest skierowana do wszystkich: chłopców i dziewcząt, kobiet i mężczyzn, dzieci, młodzieży i dorosłych, dla których życie liturgiczne jest ważne i chcieliby przez zabawę i gry logiczne poszerzyć swoją znajomość tej dziedziny.

To dobra zabawa, przez którą poznacie wiele ciekawych i nowych zagadnień z zakresu liturgii.

Aplikacja jest skierowana do wszystkich: chłopców i dziewcząt, kobiet i mężczyzn, dzieci, młodzieży i dorosłych, dla których życie liturgiczne jest ważne i chcieliby przez zabawę i gry logiczne poszerzyć swoją znajomość tej dziedziny. Można ją wykorzystać w czasie indywidualnej nauki lub relaksu, można przeprowadzać konkursy na zbiórkach ministranckich, wyjazdach parafialnych czy lekcjach katechezy.

Aplikacja wykonana przez:
Diecezjalne Duszpasterstwo Służby Liturgicznej