Biblia 24/7

Biblia 24/7 to wydarzenie, które polega na publicznym i głośnym odczytaniu całego Pisma świętego od początku do końca. Czytanie rozpocznie się w niedzielę 16 maja o godzinie 18.00 w zielonogórskim kościele franciszkanów od uroczystej mszy św. pod przewodnictwem bp. Tadeusza Lityńskiego. W kolejne dni Biblia będzie czytana przez całą dobę, z wyjątkiem dwóch przerw na odprawienie codziennych mszy św. rano i wieczorem. Przewiedziana jest internetowa transmisja na żywo. Można również przyjść do kościoła franciszkanów i tam słuchać głośno odczytywanych słów Pisma św. Zakończenie zaplanowano na sobotę 22 maja o godz. 18.00. Zamykającej Eucharystii będzie przewodniczył o. Marian Gołąb OFMConv, prowincjał franciszkanów. Organizatorem wydarzenia jest Fraternia Franciszkańska Effatha.

Bp Lityński: Bóg przez te dni pragnie nas prowadzić z niewoli do wolności

„Bóg przez te dni pragnie nas prowadzić z niewoli do wolności, ze śmierci do życia …