Opis obrazka

Dyspensa na 1 maja

Bp Tadeusz Lityński udziela wszystkim diecezjanom oraz wiernym aktualnie przebywającym na terenie diecezji zielonogórsko-gorzowskiej dyspensy od obowiązku zachowania czwartego przykazania kościelnego, nakazującego wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych, w piątek 1 maja 2020 r.

Jednocześnie biskup zachęca korzystających z dyspensy do podjęcia innych form pokuty, zwłaszcza uczynków pobożności i miłości.

Sprawdź także

Błogosławieństwo absolwentów Diecezjalnego Studium Liturgicznego

W sanktuarium św. Jakuba Starszego Apostoła w Jakubowie bp Adrian Put 6 czerwca pobłogosławił mężczyzn …