niedziela , 23 Wrzesień 2018
Strona główna / Wiadomości / Koncert przy Katedrze – zapowiedź

Koncert przy Katedrze – zapowiedź

Wszystkich przyjaciół gorzowskiej katedry, mieszkańców miasta, diecezjan oraz gości zapraszamy do Gorzowa Wielkopolskiego na Koncert przy Katedrze. Dla katedry i jej sympatyków zagrają „Skaldowie”. Koncert z okazji uroczystości Wniebowzięcia NMP, święta patronalnego katedry odbędzie się na Placu Katedralnym, 15 sierpnia o godz. 20.00. Występ poprzedzi katecheza Jana Budziaszka, perkusisty zespołu.

Wydarzeniu towarzyszyć będzie zbiórka SMS na rzecz remontu „matki kościołów” diecezji. Wysyłając SMS o treści KATEDRA na numer 72052 możemy wspierać remont gorzowskiej katedry, która ucierpiała w ubiegłorocznym pożarze. Koszt 2,46 zł z VAT.

Koncert pod patronatem bp. Tadeusza Lityńskiego jest wyrazem wdzięczności wobec wszystkich, którzy wspierają dzieło odbudowy katedry.

Zaproszenie na Synod Młodych

Już w najbliższy weekend odbędzie się Synod Młodych. Obejrzyj zaproszenie ks. Łukasz Malca – diecezjalnego …