Międzyrzecz: zaproszenie na VII Diecezjalną Pielgrzymkę Mężczyzn

Ks. Robert Patro, dyrektor Wydziału Duszpasterskiego, zachęca do udziału w VII Pielgrzymce Mężczyzn do Sanktuarium Pierwszych Męczenników Polski w Międzyrzeczu pod hasłem: „Współpracownicy Pana”. Pielgrzymka odbędzie się w sobotę 21 września.

– Bardzo nam zależy na podkreśleniu, że mężczyzna działa we współpracy z Bogiem, wraz z Nim podejmuje wysiłek, wraz z Nim idzie do przodu, przekracza samego siebie i prowadzi własną rodzinę – mówi ks. Patro. – Zapraszam więc wszystkich mężczyzn, również tych w sutannach, do spotkania i modlitwy w Międzyrzeczu.

Program:

09.30 – Jutrznia ku czci Męczenników Międzyrzeckich we wsi Święty Wojciech

10.15 – Wyjście z relikwiami Pierwszych Męczenników Polskich do sanktuarium

11.00 – Konferencja i świadectwa – ks. Waldemar Szlachetka, Szkoła Nowej Ewangelizacji, Poznań

13.00 – Msza św.

Agapa

Uwaga: Pielgrzymka jest zarazem obowiązkowym spotkaniem formacyjnym dla wikariuszy.

Katarzyna Krawcewicz
„Aspekty”

Materiał na stronie „Niedzieli” – zielonagora-gorzow.niedziela.pl

Diecezja zielonogórsko-gorzowska ma pięciu nowych kandydatów do diakonatu stałego