poniedziałek , 22 kwietnia 2024

Narodowy Spis Powszechny

Bp Tadeusz Lityński na prośbę Lubuskiego i Dolnośląskiego Urzędu Statystycznego wspiera ideę Narodowego Spisu Powszechnego. Informacja o spisie będzie przekazywana wiernym w ogłoszeniach duszpasterskich oraz za pomocą parafialnych stron internetowych i mediów społecznościowych.

Udział w Narodowym Spisie Powszechnym Ludności i Mieszkań jest obowiązkowy. Najbardziej wygodną i bezpieczną metodą udziału w Spisie jest samospis internetowy. Wypełnienie formularza zabiera ok. 15-20 min. Informacje i formularz na stronie: www.spis.gov.pl. Można również spisać się pod numerem infolinii 22-279-99-99 lub w Urzędzie Gminy. Z mieszkańcami mogą kontaktować się także rachmistrzowie spisowi – telefonicznie lub osobiście. Ich tożsamość można zweryfikować przez infolinię, na stronie spis.gov.pl i stronach urzędów statystycznych.

Diecezja zielonogórsko-gorzowska ma pięciu nowych kandydatów do diakonatu stałego

W Zielonej Górze od ubiegłego roku działa Diecezjalny Ośrodek Formacji Diakonów Stałych. 10 kwietnia w …