poniedziałek , 24 czerwca 2024

Oferta studiów teologicznych i formacja do diakonatu stałego

1. Rekrutacja na dwuletnie teologiczno-katechetyczne studia podyplomowe dla nauczycieli w Gorzowie Wlkp.
Koszt studiów – 1300 zł za semestr (Diecezja dofinansuje część opłaty).
Szczegółowe informacje i zapisy na: https://kandydaci.usz.edu.pl/podyplomowe/teologiczno-katechetyczne-studia-podyplomowe-dla-nauczycieli-gorzow-wielkopolski/
Kontakt ks. dr Dariusz Mazurkiewicz, tel. 663 364 994, dariusz.mazurkiewicz@usz.edu.pl lub p. Małgorzata Brodzińska, tel. 502 256 587, malgorzata.brodzinska@usz.edu.pl.

2. Rekrutacja na jednolite studia magisterskie z teologii w Instytucie Studiów Wyższych w Gorzowie Wlkp.
Osoby pragnące rozpocząć studia, poza zarejestrowaniem się w systemie uniwersyteckim, proszone są o kontakt z dyrektorem Instytutu, ks. dr. Dariuszem Mazurkiewiczem, tel. 663 364 994, dariusz.mazurkiewicz@usz.edu.pl.
Kandydaci do formacji w Zielonogórsko-Gorzowskim Wyższym Seminarium Duchownym przed rekrutacją na studia musza odbyć rozmowę kwalifikacyjną z rektorem Seminarium, ks. dr. Mariuszem Jagielskim, tel. 573 993 973.
W załączeniu plakat do umieszczenia na stronie internetowej parafii.
Szczegółowe informacje i zapisy: https://kandydaci.usz.edu.pl/kierunki/teologia/ oraz strona instytutu: www.iswgorzow.pl.

3. Formacja diakonów stałych

Ośrodek Formacji Diakonów Stałych w Zielonej Górze zaprasza kandydatów do podjęcia 3-letniej formacji.
Zajęcia odbywają się w Instytucie Filozoficzno-Teologicznym im. Edyty Stein w Zielonej Górze przy ul. Bułgarskiej 30 w trybie stacjonarnym w soboty.
W ramach formacji są organizowane dni skupienia, rekolekcje oraz warsztaty.
Osoby pragnące rozpocząć formację proszone są o kontakt z ks. Wojciechem Oleśkowem, tel. 502 993 560, email: wojciech.oleskow@gmail.com.
Szczegółowe informacje i warunki przyjęcia kandydatów znajdują się na stronie www.ift.zgora.pl/diakonat.

41. piesza pielgrzymka rolników na Jasną Górę

W dniach 2-12 lipca odbędzie się 41. piesza pielgrzymka duszpasterstwa rolników na Jasną Górę. Chociaż …