Pielgrzymka Przyjaciół Paradyża – zaproszenie

Doroczna pielgrzymka wiernych zrzeszonych w Dziele Duchowej Pomocy Powołaniom „Przyjaciele Paradyża” odbędzie się w niedzielę 5 maja 2019 r. Uczestnicy pielgrzymki odwiedzą seminarium duchowne w Paradyżu, gdzie wezmą udział w modlitwie i spotkają się z alumnami.
Szczegółowy program wydarzenia:
  • 10.00 Godzinki o Najświętszej Maryi Pannie i konferencja ascetyczna
  • 11.00 Msza św.
  • 12.30 Posiłek
  • 13.30 Spotkanie z alumnami
  • 14.30 Nabożeństwo majowe i zakończenie pielgrzymki
„Przyjaciele Paradyża” to stowarzyszenie powołane przez biskupa zielonogórsko-gorzowskiego w celu podejmowania modlitwy i dzieł apostolskich na rzecz powołań do kapłaństwa i życia zakonnego. Członkowie dzieła zobowiązują się do codziennej modlitwy o powołania oraz do wspierania materialnego seminarium duchownego w Paradyżu oraz diecezjalnego duszpasterstwa powołań.
ks. Andrzej Sapieha
foto: Ks. Marcin Siewruk

Biskup wręczył statuetki „Człowiek człowiekowi”

W parafii pw. Pierwszych Męczenników Polski w Gorzowie Wlkp. 8 kwietnia odbyła się gala wręczenia …