Rekolekcje Akcji Katolickiej – zaproszenie

Akcja Katolicka zaprasza na rekolekcje organizowane również dla przedstawicieli z tych parafii diecezji zielonogórsko-gorzowskiej, gdzie nie ma oddziałów AK. Wspólna formacja, nawiązane relacje i wzajemne umocnienie pozwolą na piękne świadectwo wiary i rozpoznawalną działalność apostolską zarówno w parafii, diecezji jak i w kraju.

Przed nami druga część przebogatego roku w liczne inicjatywy, ale też towarzyszące 100. rocznicy odzyskania przez Polskę Niepodległości. Wiele z nich przedstawimy szczerzej na zbliżających się rekolekcjach formacyjnych, które to odbędą się w dniach 07 – 09 września 2018 r. w Wyższym Seminarium Duchownym w Gościkowie-Paradyżu. Poprowadzi je kościelny Asystent Diecezjalny AK – Ks. kan. Zbigniew Samociak. Temat rozważań: „Kościół potrzebuje Akcji Katolickiej: żywej, silnej i pięknej – Św. Jan Paweł II”.

Spotkanie rekolekcyjne rozpoczniemy w piątek o godz. 17.30 kolacją a zakończymy tradycyjnie w niedzielę Mszą św. i obiadem. Koszt ok. 160 zł od osoby. Wraz z zapisem chętnych do udziału w rekolekcjach należy dokonać wpłaty zaliczki w wysokości 50 zł na konto diecezjalne AK: Bank Zachodni WBK S.A. 1 Oddział w Zielonej Górze nr: 50 1090 1535 0000 0001 078. Zgłoszenia do dnia 28.08.2018r. przyjmuje Ryszard Furtak, sekretarz Zarządu DIAK tel. 694 454 454, e-mail: rfurtak1@wp.pl.

Z Chrystusowym pozdrowieniem
Urszula Furtak – prezes DIAK

Sprawdź także

Zmiany personalne w diecezji

Duchowni, którzy w okresie wakacyjnym zmieniają placówkę duszpasterską, we wtorek 28 maja br. odebrali dekrety …

Skip to content