Opis obrazka

Wigilia Caritas w Zielonej Górze

Przy kościele pw. Ducha Świętego w Zielonej Górze, 20 grudnia, odbyła się wieczerza wigilijna dla osób samotnych, chorych, potrzebujących i bezdomnych. Wziął w niej udział bp Tadeusz Lityński.

GALERIA ZDJĘĆ: TUTAJ

Wigilię organizuje Caritas. Jak podkreśla dyrektor ks. Stanisław Podfigórny ważny jest tu nie tylko posiłek i prezent:

Wigilia rozpoczęła się od Mszy św. w kaplicy kościoła pw. Ducha Świętego. Przewodniczył jej bp Tadeusz Lityński:

Wieczerzę wigilijną zorganizowano przy wsparciu wolontariuszy z zielonogórskich szkół.

Sprawdź także

Diecezjalne Dni Młodzieży 2026

W tym roku odbędą się one w sobotę 13 czerwca pod hasłem „Nie lękaj się”. Jest to …