Opis obrazka

Zakończenie Roku Miłosierdzia – galeria

W niedzielę 13 listopada, na tydzień przed centralnymi wydarzeniami w Rzymie, zakończył się Nadzwyczajny Jubileusz Miłosierdzia w lokalnych Kościołach na całym świecie. Tak było także w gorzowskiej katedrze.

Krzysztof Król, Gość Zielonogórsko-Gorzowski

Zobacz galerię fotografii.

Sprawdź także

Z duszpasterstwem rolników na Jasną Górę

Duszpasterstwo rolników Diecezji Zielonogórsko-Gorzowskiej już po raz 43. organizuje pieszą pielgrzymkę na Jasną Górę. Chociaż …