Już po raz 25. odbędzie się Nabożeństwo Kalwarii Rokitniańskiej. Trwa Rok św. Franciszka, więc 27 marca wyruszymy w drogę z Biedaczyną z Asyżu.
Do udziału w wędrówce za krzyżem zaprasza rokitniański kustosz – ks. Marcin Kliszcz:
Już po raz 25. odbędzie się Nabożeństwo Kalwarii Rokitniańskiej. Trwa Rok św. Franciszka, więc 27 marca wyruszymy w drogę z Biedaczyną z Asyżu.
Do udziału w wędrówce za krzyżem zaprasza rokitniański kustosz – ks. Marcin Kliszcz:
Duszpasterstwo rolników Diecezji Zielonogórsko-Gorzowskiej już po raz 43. organizuje pieszą pielgrzymkę na Jasną Górę. Chociaż …