Opis obrazka

Dobiega końca Wielkanocna Akcja Caritas

W całej diecezji dobiega końca Wielkanocna Akcja Caritas. W jej ramach dystrybuowane są świece w postaci paschalika. Do postawienia tej wyjątkowej świecy na swoim stole zachęca bp Tadeusz Lityński.


Całkowity dochód zostanie przeznaczony na remont i adaptację prowadzonego schroniska aktywizującego z usługami opiekuńczymi dla mężczyzn w kryzysie bezdomności, które Caritas prowadzi w Żukowicach koło Głogowa.

Sprawdź także

Z duszpasterstwem rolników na Jasną Górę

Duszpasterstwo rolników Diecezji Zielonogórsko-Gorzowskiej już po raz 43. organizuje pieszą pielgrzymkę na Jasną Górę. Chociaż …