Opis obrazka

Diecezjalne Forum Inicjatyw Duszpasterskich Kobiet

Pierwsze Diecezjalne Forum Inicjatyw Duszpasterskich Kobiet odbędzie się w sobotę 27 czerwca br. w godz. 10.00-13.00 w sanktuarium Miłosierdzia Bożego w Świebodzinie. Będzie to spotkanie liderek i przedstawicielek środowisk kobiecego duszpasterstwa. W wydarzeniu weźmie udział bp Adrian Put. W programie m. in. wspólna modlitwa, prezentacja poszczególnych inicjatyw, i debata.

Sprawdź także

Z duszpasterstwem rolników na Jasną Górę

Duszpasterstwo rolników Diecezji Zielonogórsko-Gorzowskiej już po raz 43. organizuje pieszą pielgrzymkę na Jasną Górę. Chociaż …