Duszpasterstwo rolników Diecezji Zielonogórsko-Gorzowskiej już po raz 43. organizuje pieszą pielgrzymkę na Jasną Górę. Chociaż pielgrzymka tradycyjnie wyrusza z Klenicy, to jednak dzień wcześniej, 1 lipca, pątnicy przejdą z Otynia do Klenicy, by stamtąd podjąć w kolejnym dniu wędrówkę do Częstochowy. Wyjście z Klenicy po mszy św. o godz. 7.00. Zakończenie pielgrzymki 12 lipca na Jasnej Górze. Schemat przebiegu trasy na załączonym plakacie. Pielgrzymką kieruje diecezjalny duszpasterz rolników, ks. Paweł Mydłowski.

Oficjalna strona Diecezji Zielonogórsko-Gorzowskiej