Czekamy na zdjęcia dokumentujące pożar katedry

Zwracamy się z apelem do wszystkich, którzy robili zdjęcia podczas pożaru gorzowskiej katedry pw. Wniebowzięcia NMP, o przesyłanie do nas swoich fotografii dokumentujących tamto wydarzenie. Zostaną one opublikowane na diecezjalnej stronie internetowej w specjalnej galerii zatytułowanej „Pożar katedry gorzowskiej”. Wybrane zdjęcia należy przesyłać pocztą elektroniczną na adres admin@diecezjazg.pl. Opublikowane zdjęcia będą podpisane imieniem i nazwiskiem autora, dlatego prosimy o podanie tych danych. Przy przesyłaniu zdjęć należy również zamieścić w treści e-maila następująca klauzulę: „Oświadczam, że jestem autorem załączonych fotografii. Wyrażam zgodę na ich opublikowanie na stronie internetowej diecezji zielonogórsko-gorzowskiej”. Informujemy jednocześnie, iż zastrzegamy sobie prawo do selekcji nadsyłanych materiałów.

ks. Andrzej Sapieha
Rzecznik Prasowy
Kurii Diecezjalnej w Zielonej Górze
foto ks. Marcin Siewruk