sobota , 24 października 2020

Diecezjalna Pielgrzymka Maturzystów online

W tym roku nie odbędzie się Diecezjalna Pielgrzymka Maturzystów na Jasną Górę. Bp Tadeusz Lityński wspiera młodzież przygotowującą się do egzaminu dojrzałości modlitwą, dobrym słowem, a także konkretną propozycją.

Pielgrzymka maturzystów 2020.
Gość Zielonogórsko-Gorzowski
Msze św. pod przewodnictwem diecezjalnego duszpasterza młodzieży – ks. Łukasza Malca z kościoła pw. Podwyższenia Krzyża Świętego w Zielonej Górze – będzie transmitowana przez TVP3 Gorzów Wlkp. (TUTAJ) i Radio Zachód (TUTAJ). Początek o godz. 10.30.

Natomiast w niedzielę o godz. 14 na naszej stronie internetowej zamieścimy specjalne przesłania o. Michała Legana z Jasnej Góry. Paulin zawierzy też wszystkich maturzystów naszej diecezji Matce Bożej Częstochowskiej.

Materiał na stronie „Gościa Zielonogórsko-Gorzowskiego”zgg.gosc.pl

Dyspensa dla wiernych ze „strefy czerwonej”

W związku ze wzrastającą liczbą zakażeń koronawirusem i nowymi obostrzeniami sanitarnymi, dotyczącymi liczby wiernych podczas …