Pomoc od kapłanów dla szpitali

Jak została rozdysponowana kwota jałmużny wielkopostnej (176 tys. złotych) od kapłanów diecezji zielonogórsko-gorzowskiej? Dziś poinformowano o tym podczas konferencji prasowej w siedzibie diecezjalnej Caritas.

O jałmużnie wielkopostnej księży diecezji zielonogórsko-gorzowskiej mówi ks. Stanisław Podfigórny – dyrektor Caritas Diecezji Zielonogórsko-Gorzowskiej:

Konferencja prasowa Caritas.
O tym, które szpitale dostały pomoc, mówi ks. Tomasz Duszczak – diecezjalny duszpasterz chorych i służby zdrowia:
Za pomoc od księży podziękował Waldemar Taborski – prezes zarządu Szpitala im. Pięciu Braci Międzyrzeckich w Międzyrzeczu:
Konferencja Caritas.
Gość Zielonogórsko-Gorzowski
Dziękujemy TVP3 Gorzów Wlkp. za udostępnienie materiału.

Diecezja zielonogórsko-gorzowska ma pięciu nowych kandydatów do diakonatu stałego

W Zielonej Górze od ubiegłego roku działa Diecezjalny Ośrodek Formacji Diakonów Stałych. 10 kwietnia w …