Opis obrazka

Dyspensa na piątek po Bożym Ciele

Bp Tadeusz Lityński udziela wszystkim diecezjanom i wiernym przebywającym na terenie diecezji zielonogórsko-gorzowskiej dyspensy od obowiązku zachowania czwartego przykazania kościelnego, nakazującego wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych, w piątek 4 czerwca br. Jednocześnie zachęca korzystających z dyspensy do podjęcia innych form pokuty, zwłaszcza uczynków pobożności i miłości.

Sprawdź także

Oferta formacyjna IFT w Zielonej Górze na rok 2026/27

Instytut Filozoficzno-Teologiczny im. Edyty Stein w Zielonej Górze zaprasza do skorzystania z oferty formacyjnej. Placówka …