Nabożeństwo Kalwarii Rokitniańskiej

Tegoroczne, dwudzieste już nabożeństwo Kalwarii Rokitniańskiej zostanie odprawione w piątek 26 marca br. w ograniczonej formie pozwalającej na zachowanie zasad bezpieczeństwa obowiązujących w czasie pandemii. Zamiast tradycyjnej wędrówki pomiędzy stacjami w plenerze, tym razem uczestnicy pomodlą się w bazylice rokitniańskiej. Rozważaniom będzie towarzyszyć ikona krzyża Krucjaty Wyzwolenia Człowieka.
Program:
godz. 17.00 – Droga krzyżowa w Bazylice
godz. 18.00 – Msza św. z homilią, następnie wystawienie Najświętszego Sakramentu i możliwość adoracji
godz. 20.30  – Modlitwa różańcowa zakończona Apelem Maryjnym
Całość dostępna również w transmisji online na stronie www.rokitno.org i na kanale kościoła w Rokitnie na YouTube.

Krzysztof Król /Gość Niedzielny

Pielgrzymka Żywego Różańca i Apostolstwa Margaretka do Rokitna

W pierwszą sobotę października (1.10) w diecezjalnym sanktuarium w Rokitnie spotkają się osoby zaangażowane w …