Nie żyje dr Eleonora Sikora OV

2 stycznia 2021 r. zakończyła swoją ziemską pielgrzymkę śp. dr Eleonora Sikora OV – wykładowca AWF, trener kobiecej piłki nożnej i dziewica konsekrowana.

Msza św. żałobna zostanie odprawiona we wtorek 5 stycznia br. o godz. 16.30 w gorzowskim kościele pw. Najświętszego Serca Pana Jezusa. Przed mszą św. o godz. 16.15 Koronka do Bożego Miłosierdzia.

Pogrzeb śp. Eleonory Sikory OV odbędzie się w sobotę 9 stycznia br. w Ostrowcu k. Sławna (diec. koszalińsko-kołobrzeska).

Śp. Eleonora Sikora OV była nauczycielem akademickim. Pracowała w Zamiejscowym Wydziale Kultury Fizycznej w Gorzowie Wlkp. (AWF Poznań). 2 lutego 2009 r. została włączona do stanu dziewic konsekrowanych.

Ostatnie pożegnanie śp. ks. Aleksandra Walkowiaka

12 kwietnia odbyło się uroczyste pożegnanie śp. ks. kan. Aleksandra Walkowiaka. Żałobna Msza św. została …