Opis obrazka

Noworoczne życzenia bp. Tadeusza Lityńskiego

– Niech to będzie rok, w którym będziemy szukali tego upodobnienia się do naszego Pana Jezusa Chrystusa – życzy bp Tadeusz Lityński.


„Gość Zielonogórsko-Gorzowski”

Materiał na stronie „Gościa Zielonogórsko-Gorzowskiego”zgg.gosc.pl 

Gość Niedzielny

Sprawdź także

Z duszpasterstwem rolników na Jasną Górę

Duszpasterstwo rolników Diecezji Zielonogórsko-Gorzowskiej już po raz 43. organizuje pieszą pielgrzymkę na Jasną Górę. Chociaż …