Opis obrazka

Odwiedziny w Wyższym Seminarium Duchownym

Niedziela Chrystusa Króla to święto patronalne Wyższego Seminarium Duchownego Diecezji Zielonogórsko-Gorzowskiej. W tym roku klerycy, z powodu pandemii koronawirusa, nie mogli dotrzeć jak zawsze do parafii w różnych częściach diecezji, aby odczytać list rektora i opowiedzieć o swoim powołaniu. Seminarium jednak zprosiło do siebie [WIDEO].

Sprawdź także

Klenica: 43. Piesza Pielgrzymka Duszpasterstwa Rolników

Duszpasterstwo rolników diecezji zielonogórsko-gorzowskiej już po raz 43. organizuje pieszą pielgrzymkę na Jasną Górę. To …