poniedziałek , 22 kwietnia 2024

Pielgrzymka powołaniowa do Rokitna

Tradycyjna czerwcowa pielgrzymka do Rokitna w intencji powołań w tym roku, ze względu na pandemię koronawirusa, będzie miała szczególny charakter. Organizatorzy zapraszają do duchowego pielgrzymowania w dniach 12-14 czerwca, poprzez modlitwę w intencji powołań podejmowaną w poszczególnych parafiach.

W piątek i sobotę (12 i 13 czerwca) w seminarium duchownym w Paradyżu alumni i wychowawcy będą się modlić w intencji powołań podczas mszy św., adoracji Najśw. Sakramentu oraz specjalnego nabożeństwa. Natomiast w niedzielę wspólnota seminaryjna uda się do Rokitna, gdzie weźmie udział w mszy św. odprawianej w intencji nowych powołań.
ks. Andrzej Sapieha

XII pielgrzymka motocyklistów do Rokitna

Już po raz dwunasty miłośnicy jednośladów z diecezji zielonogórsko-gorzowskiej symbolicznie rozpoczynają sezon motocyklowy od spotkania …