niedziela , 23 stycznia 2022

Pielgrzymka powołaniowa do Rokitna

Tradycyjna czerwcowa pielgrzymka do Rokitna w intencji powołań w tym roku, ze względu na pandemię koronawirusa, będzie miała szczególny charakter. Organizatorzy zapraszają do duchowego pielgrzymowania w dniach 12-14 czerwca, poprzez modlitwę w intencji powołań podejmowaną w poszczególnych parafiach.

W piątek i sobotę (12 i 13 czerwca) w seminarium duchownym w Paradyżu alumni i wychowawcy będą się modlić w intencji powołań podczas mszy św., adoracji Najśw. Sakramentu oraz specjalnego nabożeństwa. Natomiast w niedzielę wspólnota seminaryjna uda się do Rokitna, gdzie weźmie udział w mszy św. odprawianej w intencji nowych powołań.
ks. Andrzej Sapieha

Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan

„Zobaczyliśmy Jego gwiazdę na Wschodzie i przyszliśmy oddać Mu pokłon” – to hasło tegorocznego Tygodnia …