poniedziałek , 22 kwietnia 2024

Pielgrzymka Ruchu Światło-Życie do Rokitna

W sanktuarium Matki Bożej Cierpliwie Słuchającej 4 września odbyła się doroczna pielgrzymka Ruchu Światło-Życie. Przewodniczył jej bp Adrian Put.

GALERIA ZDJĘĆ Z UROCZYSTOŚCI: TUTAJ

Adoracja Najświętszego Sakramentu, koncert uwielbienia, spotkanie uczestników wakacyjnych rekolekcji, a także Msza św. z ustanowieniem lektorów, przekazaniem posługi nowym parom animatorskim Kościoła Domowego i pobłogosławieniem ikon, które będą peregrynować przed jubileuszem 50-lecia Ruchu Światło-Życie w naszej diecezji – to najważniejsze punkty 47. Pielgrzymki Ruchu Światło-Życie do sanktuarium Matki Bożej Cierpliwie Słuchającej.

XII pielgrzymka motocyklistów do Rokitna

Już po raz dwunasty miłośnicy jednośladów z diecezji zielonogórsko-gorzowskiej symbolicznie rozpoczynają sezon motocyklowy od spotkania …