Opis obrazka

Bp Lityński dziękuje ministrantom za udział w duchowej pielgrzymce

Bp Tadeusz Lityński dziękuje służbie liturgicznej ołtarza za udział w duchowej pielgrzymce do Paradyża. Ma także prezent dla każdej wspólnoty ministrantów w diecezji. Dlaczego taki?

Piłki przekazała Caritas diecezji zielonogórsko-gorzowskiej.

(Gość Niedzielny – Krzysztof Król)

Sprawdź także

Oferta formacyjna IFT w Zielonej Górze na rok 2026/27

Instytut Filozoficzno-Teologiczny im. Edyty Stein w Zielonej Górze zaprasza do skorzystania z oferty formacyjnej. Placówka …