Opis obrazka

Bp Lityński dziękuje ministrantom za udział w duchowej pielgrzymce

Bp Tadeusz Lityński dziękuje służbie liturgicznej ołtarza za udział w duchowej pielgrzymce do Paradyża. Ma także prezent dla każdej wspólnoty ministrantów w diecezji. Dlaczego taki?

Piłki przekazała Caritas diecezji zielonogórsko-gorzowskiej.

(Gość Niedzielny – Krzysztof Król)

Sprawdź także

Pielgrzymka „Przyjaciół Paradyża” do Rokitna

Do Sanktuarium Matki Bożej Cierpliwie Słuchającej 7 czerwca przyjechały osoby należące do Diecezjalnego Dzieła Duchowej …