poniedziałek , 18 marca 2024

Rekolekcje wielkopostne w TVP

Wiernych, którzy z racji obostrzeń obowiązujących w czasie pandemii nie będą mogli uczestniczyć w rekolekcjach parafialnych, zapraszamy na diecezjalne rekolekcje wielkopostne transmitowane na antenie TVP Gorzów Wielkopolski. Nauki rekolekcyjne wygłosi ks. prof. Paweł Bortkiewicz TChr.

Transmisje Mszy św. z naukami rekolekcyjnymi:

• niedziela, 7.03, godz. 10.30,
  • poniedziałek – środa, 8-10.03, godz. 19.00.

Ponadto ogólnopolska Redakcja Audycji Katolickich przygotowuje rekolekcje wielkopostne dla trzech grup: dzieci, młodzieży i dorosłych. Rekolekcje emitowane będą w TVP3 w następujących terminach.

• Rekolekcje dla dzieci 22-24 marca (poniedziałek-środa), godz. 9:30, TVP3. Trzy spotkania rekolekcyjne utrzymane będą w stylistyce programu „Ziarno”. Przy pomocy doświadczeń naukowych dzieci zostaną zachęcone do szukania i rozpoznawania Pana Boga w świecie.
  • Rekolekcje dla młodzieży 22-24 marca (poniedziałek-środa), godz. 12:30, TVP3. Cykl trzech spotkań opartych na czytaniach z Pisma Świętego poprowadzi o. Lech Dorobczyński OFM wraz z twórcami programu młodzieżowego „Studio Raban”.
  • Rekolekcje dla dorosłych 26-28 marca (piątek-niedziela), godz. 20:30, TVP3. Męka, Śmierć i Zmartwychwstanie Chrystusa dają nadzieję współczesnemu człowiekowi. Trzy spotkania rekolekcyjne poprowadzi ks. Wojciech Węgrzyniak.

Rekolekcje będą również dostępne na VOD oraz w mediach społecznościowych:

Niedziela Palmowa 2023

W Niedzielę Palmową, zwaną również Niedzielą Męki Pańskiej, w tym roku przypadającą 24 marca, rozpoczyna się Wielki …