Opis obrazka

Światowy Dzień Młodzieży w diecezji

Posłuchajcie specjalnego przesłania pasterza diecezji zielonogórsko-gorzowskiej do młodych naszej diecezji w czasie epidemii.

 

Krzysztof Król
„Gość Zielonogórsko-Gorzowski”

Materiał na stronie „Gościa Zielonogórsko-Gorzowskiego”zgg.gosc.pl 

Gość Niedzielny

Sprawdź także

Z duszpasterstwem rolników na Jasną Górę

Duszpasterstwo rolników Diecezji Zielonogórsko-Gorzowskiej już po raz 43. organizuje pieszą pielgrzymkę na Jasną Górę. Chociaż …