Teologia w mieście – nowa edycja

Począwszy od 4 grudnia rusza nowa edycja „Teologii w mieście” – inicjatywy mającej na celu popularyzację refleksji teologicznej. Obejmie ona cykl 10 spotkań zogniskowanych wokół zagadnień z zakresu Pisma Świętego, teologii moralnej, teologii dogmatycznej i fundamentalnej oraz społecznego nauczania Kościoła.
Do uczestnictwa zaproszeni są wszyscy zainteresowani bez względu na wiek czy wykształcenie, zarówno osoby zaangażowane w życie Kościoła jak i poszukujący.
Spotkania odbywać się będą w sobotnie przedpołudnia w godz. 9.30-12.50 w Gorzowie Wlkp. i w Zielonej Górze.
Szczegółowy program, tematy wykładów i informacje o zapisach są dostępne na stronie Instytutu Filozoficzno-Teologicznego im. Edyty Stein: ift.zgora.pl.

Bp Lityński: Bóg przez te dni pragnie nas prowadzić z niewoli do wolności

„Bóg przez te dni pragnie nas prowadzić z niewoli do wolności, ze śmierci do życia …