Opis obrazka

Wielkanocne życzenia pasterza diecezji zielonogórsko-gorzowskiej

– Chciałbym życzyć, abyśmy przyjęli Pana Zmartwychwstałego w nasze życie – powiedział bp Tadeusz Lityński.

Sprawdź także

Kilkaset osób na dniach otwartych drzwi u kapucynów w Nowej Soli

„Od świętego Jana do świętego Antoniego” – to hasło nietypowego wydarzenia, które odbyło się 24 …