Opis obrazka

Modlitwa o pokój

Na prośbę abp. Stanisława Gądeckiego, przewodniczącego Konferencji Episkopatu Polski, diecezja zielonogórsko-gorzowska włącza się w modlitwę w intencji pokoju na Ukrainie. Podczas mszy św. odprawianych we wszystkich kościołach i kaplicach diecezji należy w modlitwie powszechnej uwzględnić stosowne wezwanie oraz odśpiewać Suplikacje na zakończenie celebracji.

Sprawdź także

Klenica: 43. Piesza Pielgrzymka Duszpasterstwa Rolników

Duszpasterstwo rolników diecezji zielonogórsko-gorzowskiej już po raz 43. organizuje pieszą pielgrzymkę na Jasną Górę. To …