Opis obrazka

Z duszpasterstwem rolników na Jasną Górę

Duszpasterstwo rolników Diecezji Zielonogórsko-Gorzowskiej już po raz 43. organizuje pieszą pielgrzymkę na Jasną Górę. Chociaż pielgrzymka tradycyjnie wyrusza z Klenicy, to jednak dzień wcześniej, 1 lipca, pątnicy przejdą z Otynia do Klenicy, by stamtąd podjąć w kolejnym dniu wędrówkę do Częstochowy. Wyjście z Klenicy po mszy św. o godz. 7.00. Zakończenie pielgrzymki 12 lipca na Jasnej Górze. Schemat przebiegu trasy na załączonym plakacie. Pielgrzymką kieruje diecezjalny duszpasterz rolników, ks. Paweł Mydłowski.

Sprawdź także

Diecezjalne Forum Inicjatyw Duszpasterskich Kobiet

Pierwsze Diecezjalne Forum Inicjatyw Duszpasterskich Kobiet odbędzie się w sobotę 27 czerwca br. w godz. …