Życzenia świąteczne bp. Tadeusza Lityńskiego dla wiernych diecezji zielonogórsko-gorzowskiej.
Życzenia świąteczne bp. Tadeusza Lityńskiego dla wiernych diecezji zielonogórsko-gorzowskiej.
Blisko 150 osób z diecezji zielonogórsko-gorzowskiej i archidiecezji poznańskiej wystąpiło na I. Festiwalu Muzyki Chrześcijańskiej …