Życzenia świąteczne bp. Tadeusza Lityńskiego dla wiernych diecezji zielonogórsko-gorzowskiej.
Życzenia świąteczne bp. Tadeusza Lityńskiego dla wiernych diecezji zielonogórsko-gorzowskiej.
„Od świętego Jana do świętego Antoniego” – to hasło nietypowego wydarzenia, które odbyło się 24 …