Opis obrazka

Bp Lityński prosi, abyśmy w domu otworzyli i czytali Pismo Święte

– Chciałbym poprosić o osobistą, rodziną intronizację Pisma Świętego w naszych domach – zachęca bp Tadeusz Lityński na początku XII Tygodnia Biblijnego.

Krzysztof Król
„Gość Zielonogórsko-Gorzowski”

Materiał na stronie „Gościa Zielonogórsko-Gorzowskiego”zgg.gosc.pl 

Gość Niedzielny

Sprawdź także

Klenica: 43. Piesza Pielgrzymka Duszpasterstwa Rolników

Duszpasterstwo rolników diecezji zielonogórsko-gorzowskiej już po raz 43. organizuje pieszą pielgrzymkę na Jasną Górę. To …