Opis obrazka

Bp Lityński spotkał się z kandydatami do seminarium

W Lubniewicach trwa spotkanie integracyjno-przygotowawcze dla pięciu kandydatów przyjętych do Zielonogórsko-Gorzowskiego Wyższego Seminarium Duchownego. 25 września odwiedził ich bp Tadeusz Lityński.

Spotkanie w Lubniewicach odbywa się od 20 do 26 września. W tym czasie kandydaci mieli możliwość wzajemnego poznania się oraz wspólnej modlitwy. towarzyszył im w tym prefekt – ks. Mariusz Dudka, ojciec duchowny – ks. Tadeusz Kuźmicki oraz dwóch kleryków.

Bp Tadeusz Lityński o spotkaniu z kandydatami do diecezjalnego seminarium:

O spotkaniu integracyjno-przygotowawczym opowiada rektor seminarium – ks. Mariusz Jagielski:

Krzysztof Król (Gość Niedzielny)

Sprawdź także

Oferta formacyjna IFT w Zielonej Górze na rok 2026/27

Instytut Filozoficzno-Teologiczny im. Edyty Stein w Zielonej Górze zaprasza do skorzystania z oferty formacyjnej. Placówka …