Opis obrazka

Czuwanie modlitewne z okazji 100. rocznicy Bitwy Warszawskiej

Diecezja zielonogórsko-gorzowska włączy się w zaproponowaną przez biskupa warszawsko-praskiego Romualda Kamińskiego inicjatywę czuwania modlitewnego w 100. rocznicę Bitwy Warszawskiej.

Biskup Tadeusz Lityński polecił, aby w kościołach parafialnych diecezji zielonogórsko-gorzowskiej wieczorem 14 sierpnia zostało zorganizowane czuwanie modlitewne w formie adoracji Najśw. Sakramentu. Potrwa ono od zakończenia wieczornej mszy św. do godz. 22.00. Uczestnicy czuwania będą się modlić w intencji Ojczyzny.

ks. Andrzej Sapieha

Rzecznik Prasowy Kurii Diecezjalnej

Sprawdź także

Klenica: 43. Piesza Pielgrzymka Duszpasterstwa Rolników

Duszpasterstwo rolników diecezji zielonogórsko-gorzowskiej już po raz 43. organizuje pieszą pielgrzymkę na Jasną Górę. To …