Diecezja Zielonogórsko-Gorzowska Pod Krzyżem

Nasza Diecezja włącza się w inicjatywę modlitewną Polska Pod Krzyżem (www.polskapodkrzyzem.pl). Dlatego zapraszamy do Sanktuarium Matki Bożej Cierpliwie Słuchającej w Rokitnie 14 i 15 września. W programie czuwania także Spotkanie Diecezjalnej Pieszej Pielgrzymki na Jasną Górę. Do udziału w nim zaproszeni są wszyscy, którzy kiedykolwiek pielgrzymowali na Jasną Górę jako piesi lub duchowi pątnicy, a także sympatycy pielgrzymki.

Program spotkania:

SOBOTA 14 WRZEŚNIA 2019
g. 11.00 – Msza św. – Spotkanie Diecezjalnej Pieszej Pielgrzymki na Jasną Górę na Golgocie Rokitniańskiej
g. 16.30 – Modlitwa Różańcowa pod Golgotą Rokitniańską (ogrody)
g. 17.30 – Nabożeństwo Kalwarii Rokitniańskiej (przejazd autobusami do pierwszej stacji)
g. 21.00 – Apel Maryjny w Bazylice
przerwa (kawa/herbata w auli)
g. 22.00 – Msza św. w intencji Ojczyzny
nocne czuwanie przed Najświętszym Sakramentem

NIEDZIELA 15 WRZEŚNIA 2019
g. 06.00 – błogosławieństwo Najświętszym Sakramentem i Godzinki ku Czci Najświętszej Maryi Panny
g. 06.30 – Msza św.