Opis obrazka

Instytut Filozoficzno-Teologiczny im. Edyty Stein zaprasza

Instytut Filozoficzno-Teologiczny im. Edyty Stein w Zielonej Górze zaprasza wszystkich, którzy chcieliby pogłębić swoją formację chrześcijańską, biblijną i teologiczną w ramach dziennych studiów magisterskich, a w przyszłości posługiwać jako katecheci szkolni i parafialni na studia magisterskie z teologii. Dla wszystkich wahających się i niedysponujących pełnym czasem istnieje możliwość uczestniczenia w wybranych wykładach, jako wolny słuchacz. Szczegóły na stronie Instytutu.

http://www.ift.zgora.pl/

Sprawdź także

Z duszpasterstwem rolników na Jasną Górę

Duszpasterstwo rolników Diecezji Zielonogórsko-Gorzowskiej już po raz 43. organizuje pieszą pielgrzymkę na Jasną Górę. Chociaż …