Strona główna / Wiadomości / Koronka do Miłosierdzia Bożego na ulicach naszych miast

Koronka do Miłosierdzia Bożego na ulicach naszych miast

W niedzielę  Miłosierdzia Bożego Wspólnoty dla Intronizacji NSPJ w roku 100. rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości wychodzą kolejny raz z modlitwą Koronką do Miłosierdzia Bożego na ulice, place naszych parafii, naszych miast. Modlitwa za Ojczyznę jest wyrazem dziękczynienia  Bogu i wołana do Bożego Miłosierdzia o mądre rządy na kolejne lata.

Wspólnoty dla Intronizacji i ich opiekun ks. kan. Janusz Mikołajewicz, zwracają się z prośbą do wszystkich wspólnot parafialnych, do wszystkich księży proboszczów o podjęcie takiej formy modlitwy za Ojczyznę.

Modlitwie pobłogosławił  JE Bp Tadeusz Lityński.

Animator Wspólnoty dla Intronizacji
NSPJ Króla królów i Pana panów
mgr inż. Stanisław Kaczmar

Rozpoczął się Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan