Opłatek i jasełka KSM

Spotkanie opłatkowe Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży odbyło się 12 stycznia w Zielonej Górze. Wziął w nim udział bp Tadeusz Lityński.

Spotkanie opłatkowe KSM to doroczna tradycja. – Oprócz zielonogórzan przyjechała nań młodzież z Kargowej, Głogowa i Nowego Miasteczka. Chcemy wspólnie radować się z narodzin Pana Jezusa i złożyć sobie życzenia – wyjaśnia ks. Marcin Bobowicz, diecezjalny asystent KSM.

Czego życzyć diecezjalnemu KSM? – Abyśmy nie stali w miejscu, ale cały czas się rozwijali, szukając nowych inicjatyw, które będą przyprowadzać młodych ludzi do Boga. Ale też, abyśmy powiększali liczbę oddziałów w parafiach. Aktualnie w naszej diecezji działa 12 oddziałów KSM – wyjaśnia ks. Bobowicz.

Spotkanie rozpoczęło się od jasełek.

Krzysztof Król
„Gość Zielonogórsko-Gorzowski”

Biskup wręczył statuetki „Człowiek człowiekowi”

W parafii pw. Pierwszych Męczenników Polski w Gorzowie Wlkp. 8 kwietnia odbyła się gala wręczenia …