Pierwsze Diecezjalne Forum Inicjatyw Duszpasterskich Kobiet odbędzie się w sobotę 27 czerwca br. w godz. 10.00-13.00 w sanktuarium Miłosierdzia Bożego w Świebodzinie. Będzie to spotkanie liderek i przedstawicielek środowisk kobiecego duszpasterstwa. W wydarzeniu weźmie udział bp Adrian Put. W programie m. in. wspólna modlitwa, prezentacja poszczególnych inicjatyw, i debata.
Czytaj więcej »Komunikaty i zapowiedzi
Pierwszy Festiwal Muzyki Chrześcijańskiej w Grodowcu
Blisko 150 osób z diecezji zielonogórsko-gorzowskiej i archidiecezji poznańskiej wystąpiło na I. Festiwalu Muzyki Chrześcijańskiej w sanktuarium Matki Bożej Jutrzenki Nadziei w Grodowcu. Razem z wykonawcami i uczestnikami śpiewem modlił się bp Tadeusz Lityński.
Czytaj więcej »W Gorzowie Wlkp. świadectwo na Marszu dla Życia dały całe rodziny
„Twórzmy lepszą przyszłość naszych dzieci” – to hasło szóstego Marszu dla Życia i Rodziny, który w niedzielę 21 czerwca przeszedł ulicami Gorzowa Wlkp. Świadectwo na głównych ulicach miasta dały całe rodziny z którymi w tym roku wędrował św. Maksymilian Maria Kolbe w znaku relikwii.
Czytaj więcej »Pierwsze spotkanie sekretarzy Dekanalnych Rad Duszpasterskich
W Sanktuarium Matki Bożej Cierpliwie Słuchającej w Rokitnie 20 czerwca odbyło się pierwsze spotkanie sekretarzy Dekanalnych Rad Duszpasterskich. Przewodniczył mu bp pomocniczy Adrian Put. Rady coraz bardziej wspierają działania duszpasterskie w dekanatach.
Czytaj więcej »
Oficjalna strona Diecezji Zielonogórsko-Gorzowskiej







