Rozpoczął się Wielki Post. Bp Tadeusz Lityński zachęca diecezjan, abyśmy dobrze wykorzystali ten czas i pozwolili Jezusowi zamieszkać w naszym codziennym życiu.
Fot. Krzysztof Król /Gość Niedzielny
Rozpoczął się Wielki Post. Bp Tadeusz Lityński zachęca diecezjan, abyśmy dobrze wykorzystali ten czas i pozwolili Jezusowi zamieszkać w naszym codziennym życiu.
„Od świętego Jana do świętego Antoniego” – to hasło nietypowego wydarzenia, które odbyło się 24 …