Opis obrazka

Trzeci sezon „Teologii w mieście”

Zapraszamy do udziału w nowej edycji cyklu „Teologia w mieście”, obejmującego 10 spotkań wokół zagadnień z Pisma Świętego, teologii moralnej, dogmatycznej i fundamentalnej oraz społecznego nauczania Kościoła i prawa kanonicznego. Do uczestnictwa zapraszamy zarówno osoby zaangażowane w życie Kościoła jak i poszukujące, bez względu na wiek. Spotkania odbywać się będą w sobotnie przedpołudnia w Gorzowie i w Zielonej Górze, począwszy od 19 listopada br. Szczegółowy program oraz internetowy formularz zapisów są już dostępne na stronie Instytutu Filozoficzno-Teologicznego im. Edyty Stein: ift.zgora.pl.

Sprawdź także

Kilkaset osób na dniach otwartych drzwi u kapucynów w Nowej Soli

„Od świętego Jana do świętego Antoniego” – to hasło nietypowego wydarzenia, które odbyło się 24 …