W Zielonej Górze 22 grudnia odbyła się wigilia miejska. Czego życzył mieszkańcom Winnego Grodu bp Tadeusz Lityński?
Krzysztof Król
„Gość Zielonogórsko-Gorzowski”
Materiał na stronie „Gościa Zielonogórsko-Gorzowskiego” – zgg.gosc.pl
W Zielonej Górze 22 grudnia odbyła się wigilia miejska. Czego życzył mieszkańcom Winnego Grodu bp Tadeusz Lityński?
Krzysztof Król
„Gość Zielonogórsko-Gorzowski”
Materiał na stronie „Gościa Zielonogórsko-Gorzowskiego” – zgg.gosc.pl
W tym roku odbędą się one w sobotę 13 czerwca pod hasłem „Nie lękaj się”. Jest to …