Opis obrazka

Wigilia miejska w Zielonej Górze

W Zielonej Górze 22 grudnia odbyła się wigilia miejska. Czego życzył mieszkańcom Winnego Grodu bp Tadeusz Lityński?

 

Krzysztof Król
„Gość Zielonogórsko-Gorzowski”

Materiał na stronie „Gościa Zielonogórsko-Gorzowskiego”zgg.gosc.pl 

Gość Niedzielny

Sprawdź także

Diecezjalne Dni Młodzieży 2026

W tym roku odbędą się one w sobotę 13 czerwca pod hasłem „Nie lękaj się”. Jest to …