poniedziałek , 18 marca 2024

Zapraszamy na cykl wykładów o bp. Wilhelmie Plucie

Gorzowski Instytut Biskupa Wilhelma Pluty zaprasza do wzięcia udziału w serii spotkań na temat życia, działalności i pism biskupa Wilhelma Pluty. Pierwsze spotkanie odbędzie się 20 stycznia br. w godzinach od 11.00 do 13.00 i poprowadzi je biskup Paweł Socha. Kolejne wydarzenia cyklu zaplanowano na 17 marca, 21 kwietnia i 12 maja w godzinach od 16.30 do 18.00, a poprowadzą je ks. Dariusz Gronowski, ks. Mariusz Dudka i ks. Tomasz Sałatka. Spotkania odbędą się w Instytucie Biskupa Wilhelma Pluty, który znajduje się przy ul. 30 Stycznia 1 w Gorzowie Wlkp. (szczegóły na załączonej ulotce i plakacie) Zgłoszenia przez stronę internetową www.paradisus.pl.

Niedziela Palmowa 2023

W Niedzielę Palmową, zwaną również Niedzielą Męki Pańskiej, w tym roku przypadającą 24 marca, rozpoczyna się Wielki …